צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
אוריאל תכשיטים היא חנות תכשיטים ברמת גן, שממוקמת במתחם הבורסה, בסמוך למפעל שלנו. אנו מתמחים בייצור תכשיטי זהב ויהלומים, ומבצעים עבודות בהזמנות מיוחדות.

ברוך השם, החנות של אוריאל היא החנות הראשונה שפתחנו לקהל הרחב בארץ, מאז שהתחלנו לעסוק בייצור ובשיווק לסיטונאים ולחנויות בארץ ובחו"ל. חברתנו שיווקה גם לרשתות טלוויזיה באמריקה shop, nbc, qvc, t..g.max ועוד. אנו סיטונאים גדולים ומכובדים בארה"ב.

במפעל שלנו אנו מייצרים מגוון תכשיטים, כולל: טבעות אירוסין ונישואין, עגילים, שרשראות וצמידים ברמת גימור גבוהה במיוחד. כל התכשיטים עשויים מ-זהב 14 או 18 קראט ומשובצים ביהלומים ובאבני חן ברמות איכות שונות המתאימות לכל כיס.

ניתן להזמין גם תכשיטים בהזמנה אישית. את מוזמנת לבחור עיצוב אישי שמתאים לאופי המיוחד שלך, ומעצבי הבית של אוריאל יעצבו עבורך כל תכשיט.

אצלנו, בתכשיטי אוריאל, יש "אבא ואימא" לכל תכשיט שתרכשו. בכל בעיה ובכל בקשה, השירות ניתן תמיד באהבה ובשמחה. האמינות, השירות והאחראיות יינתנו לכם בשמחה, גם לאחר שביצעתם את הרכישה ושיצאתם מפתח החנות.

אוריאל הוא הבעלים של החברה. עוד מילדותו התגלה כבעל ידי אומן, שבורך ביכולת עיצוב, חשיבה, נתינה, יחס אישי ובשירות אדיב. אוריאל מספק שירותי ייצור מיוחדים גם לבעלי חנויות ויהלומנים, שמבקשים להתאים את התכשיטים לגדלים של היהלומים שלהם, ולפי צורכי הלקוחות שלהם.

תכשיטי אוריאל היא חנות שמתאפיינת בסגנון, באווירה ובתחושה יוקרתית, חמה, נעימה, מאירת עיניים ובטוב טעם. את העיצוב בחנות הובילו מעצבי הבית של אוריאל מתוך חשיבה, רגש ועם המון אהבה. תודתנו נתונה לבורא עולם על שזיכה אותנו לתת שירות לכלל העם.

נשמח לעמוד לשירותכם. פנו אלינו לקבלת פרטים שלנו ולתיאום פגישה: 053-4363144.
 
 
 
טבעות אירוסין ברמת גן